Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre:
Beni hatırla

hp pavilion dv9700 klavye tuşları yanlış basıyor
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: hp pavilion dv9700 klavye tuşları yanlış basıyor

hp pavilion dv9700 klavye tuşları yanlış basıyor 2 yıl, 8 ay önce #1

slm.bende hp pavilion dv9700 var.klavyenin tuşlarına bastığımda farklı numara veya rakamlar çıkıyor.mesela 'S, tuşuna bastığımda 'R, yazıyor.klavyenin bir bölümüde hiç çalışmıyor.klavyeyi başka bir pc de denedim sorunsuz çalışıyor.yeni bir klavye bağlayıp denedim aynı sorun devam ediyor.usb klavye bağladığımda herşey normal.klavye soketini kontrol edip temizledim.herhangi bir soğuk lehim vs yok.voltaj larıda normal.klavye üzerindeki devreyi takip ettiğimde arızalı bir parçayla karşılaşmadım.daha önce power katında arıza vardı pc açılmıyordu.arızalı parçayı değiştirerek sorunu çözdüm.power katıyla ilgili voltaj sorunuda yok.arızalı parça ne olabilir,böyle bir arızayla karşılan var mı_?yardımcı olabilirseniz sevinirim..
  • deathoff
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 6
  • Uzmanlık: 0

Cvp: hp pavilion dv9700 klavye tuşları yanlış basıyor 2 yıl, 4 ay önce #2

klavyeyi denetim masasından q klavyeye cevir
  • himesplay
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 4

Cvp: hp pavilion dv9700 klavye tuşları yanlış basıyor 2 yıl, 3 ay önce #3

ustam ilgin için sağol ama q klavye ile ilgili bir sorun değil.çünkü klavyenin yarısı hiç çalışmıyor.teknik bir sorun.hala zaman bulup bakamadım sorunu çözdüğümde sitede paylaşırım.benden önce çözen olurda paylaşırsada memnun olurum.bir söz vardır terzi kendi söküğünü dikemez diye gerçekten doğru...herkese iyi çalışmalar
  • deathoff
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 6

Cvp: hp pavilion dv9700 klavye tuşları yanlış basıyor 2 yıl, 3 ay önce #4

Bence flex kablonun takıldığı sokette arıza var. Başka bir anakartta denemeniz mümkünmü klavyeyi ?
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.49 saniye